• 17.04.2023 21:08
        • v mesiaci december
        • V mesiaci december sme sa zapojili do projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Zbierku založila Silvia Slobodová v novembri 2018 a v roku 2022 ju už piaty rok organizuje občianske združenie Koľko Lásky. Cieľom je potešiť v čase Vianoc nám/Vám neznámeho seniora žijúceho v zariadení pre seniorov, prípadne osamelo vo vlastnej domácnosti. Veľká väčšina ľudí žijúcich v zariadeniach nemajú žiadnych príbuzných, prípadne sa nestretávajú, a preto práve Váš darček môže byť ich darčekom jediným.

Krabice od topánok sme naplnili maličkosťami – niečo sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé, niečo na zábavu a niečo pre potešenie. A nezabudli sme vložiť aj kúsok svojho srdca!

Tieto Vianoce sme vďaka vám, úžasným rodičom, potešili seniorov po celom Slovensku darčekom, ktorý zahrial pri srdci Vás, ktorí ste sa do zbierky zapojili, nás, aj ich!

Nezabudli sme ani na seniorov v našom meste a časť zbierky putovala do zariadenia sociálnych služieb Domus Bene – DOM DOBRA o.z., Senec.

Ďakujeme za každú jednu krabičku plnú lásky.

Viac fotografií z tejto akcie si môžete pozrieť v galérii TU