• Rozlúčka s predškolákmi

• 17.04.2023 21:22
      • 21.06.2022
      • Dvadsiaty prvý jún bol pre našich predškolákov z triedy Púpavy, Slnečnice, Zvončeky a Margarétky výnimočný deň, kedy sa lúčili s materskou školou.

Spomínali na spoločné zážitky, zabávali sa na diskotéke, súťažili s rozprávkovými postavičkami z animátorskej skupiny Step up a slávnostne sme pasovali predškolákov na veľkých školákov, ktorí aj zložili sľub predškolákov. Každý predškolák dostal pamätný list  a vak plný prekvapení. Po slávnostnom obede si vychutnali výbornú tortu. Dokonca nás navštívilo Divadlo Severka s veselým rozprávkovým predstavením O dvoch hrochoch. A tak sa spievalo, tancovalo, recitovalo, jednoducho bolo veselo. Veselo nám bolo aj na skákacom hrade a to ešte ani zďaleka nebol koniec tohto krásneho dňa.

V popoludňajších hodinách sme súťažili s bosonohými aktivitami na školskom dvore a hľadali poklad. Deň sme zakončili prespaním v našej škôlke a  všetkým dokázali, že už sme na pobyt v materskej škole príliš veľkí a naozaj už patríme do školy.

Každý začiatok má ale aj svoj koniec….

Všetkým želáme nádherné prázdniny plné skvelých zážitkov a úspešný štart do nového životného obdobia, ktorým bude septembrový nástup do 1. ročníka ZŠ.

Veľa šťastia, naši budúci prváčikovia!