• V atletike sme opäť najlepší!

• Predškoláci našej školy sa stali víťazmi XVIII. ročníka seneckej olympiády žiakov v Detskej atletike – tímová súťaž jednotlivých škôl. V kategórii Predškolák sme obsadili 1. miesto a obhájili prvenstvo z minulého roka. V atletike sme opäť najlepší! Víťazom srdečne gratulujeme.

• Fotosúťaž - hlasovanie za víťaznú fotku

• Milí rodičia,

spúšťame hlasovanie za víťaznú fotku vtáctva.

Hlasovanie bude prebiehať v hale pred kanceláriou riaditeľne do 31.5.2023

Pani učiteľky na triedach vám odovzdajú dva žetóny pre každé dieťa – žltý a tyrkysový. Pod výstavou, na lavičke uvidíte pripravené poháre s menom autora fotografie. Vhodením žetónu do označeného pohára udelíte svoj hlas súťažiacemu (jednotlivcovi, alebo triede).

Hlasuje sa v dvoch kategóriách:

1.) jednotlivec – ŽLTÝ ŽETÓN

2.) trieda – TYRKYSOVÝ ŽETÓN

Hlasovať môže každý len jedenkrát. Žetón vhodený do nesprávnej nádoby, stráca svoju platnosť.

Hlasovanie prebieha do 31.05.2023

• ZELENÝ CERTIFIKÁT

• Sme hrdými držiteľmi zeleného certifikátu, za odovzdané použité batérie v roku 2022. Tento dokument je potvrdením, že naša organizácia pristupuje zodpovedne k ochrane životného prostredia aj správnym triedením odpadov.