• Tancuj ako ZáBaVKa

• 25.03.2023 15:57
      • 24.09.2020
      • Dňa 24.09.2020 sa školský dvor naplnil smiechom a tancom. Deti z tried Prvosienky, Slnečnice, Margarétky a Ďatelinky očakávali profesionáli divadelného umenia a zakladatelia divadla ZáBaVKa a pozvali nás tancovať na piesne, ktoré nás rozkmitali už na mieste!

Veselá, autorská, pesničkovo-tanečná rozprávka pre malých aj veľkých si krásnymi pesničkami a tanečnou choreografiou získala hneď všetky deti a každý sa  v nej vybláznil do sýtosti!

Zaspievali a zatancovali sme si a preskákali sme z rozprávky do zábavky! Divadlo ZáBaVKa Vás previedlo celým nebom krajiny Periny, v ktorej sme spoznali najtanečnejšiu chobotnicu Pózu, pomohli sme ju rozveseliť a roztancovať celú krajinu Perinu. Pretože tam sa plnia všetky priania!

Bola to naozaj ZáBaVKa!