• Jazykohranie

• 19.04.2023 08:22
      • 31.05.2019
      • Deti, ktoré navštevovali anglický krúžok v MŠ počas školského roka 2018/2019, sa zúčastnili v dopoludňajších hodinách „Jazykohrania“.

Tretí ročník jazykového festivalu pre deti Jazykohranie sa konal dnes na námestí 1. mája a takmer vo všetkých priestoroch MsKS od vestibulu na prízemí cez kinosálu a knižnice na prvom poschodí až po Labyrint na druhom poschodí organizovaný jazykovou školou Andantino. Lektori si pre deti pripravili množstvo zaujímavých vzdelávacích, súťaživých aktivít. Na predškolákov, prvákov a druhákov čakala na námestí Aréna jazykov s jazykovými hrami, pri ktorých sa mohli predviesť vo svojich znalostiach, šikovnosti, ale aj naučiť sa nové výrazy a slovíčka.

Za svoju šikovnosť sme odchádzali do MŠ s taškou plnou krásnych darčekov. Ďakujeme Andantino.